• Slaughterhouse Pajisje

  Slaughterhouse Pajisje

  Fusha jonë e ekspertizës është në industrinë e përpunimit të thertores dhe ushqimit. Ne ofrojmë një gamë të plotë të pajisjeve dhe shërbimeve për thertore dhe ...

 • Poultry Farming Pajisje

  Poultry Farming Pajisje

  Poultry Farming Pajisje përfshijë Pan Feeding Sistemit, dalë pijshëm Sistemit, të ushqyerit sistemin kryesor, sistemi i ventilimit, Cooling Pad Sistemit ...

 • dhomë të ftohtë

  dhomë të ftohtë

  Room ftohtë është përdorur gjerësisht në rrip quickfreezing, ushqim kub apo drithërave, të tilla si mish i ndarë, gjuhë derr, mish pule, mish karkaleca, karkaleca, peshk dhe mish feta ...

 • Rendering Pajisje

  Rendering Pajisje

  Përpunimi / salcë e zogjve Shpezë të gjalla rezulton në mish të ngrënshme të shpendëve dhe sasi të konsiderueshme të mbetjeve jo-ushqimor si Shef, këmbët, pendë, gjak, ...

 • Thertoret makineri (PIGS Cattle dele)

  Thertoret makineri (PIGS Cattle dele)

  TOPLEA Makineria është Turn-Key ofrues shitjen e makinave të therjes për derr, lopë, dele / dhi, etj Ne jemi zgjidhje të kualifikuar provider për të mëdha, të mesme dhe ...

 • Pas sherbimit te shitjes

  Pas sherbimit te shitjes

  ne mund të ndihmojë klienti të instaluar të gjithë Wich Makineri Ne mund suply. (contect mua për marrjen e kuotimit instalimit)

 • DSF

RRETH

TOPLEA Makineri Imp & .EXP CO., LTD është një ndërmarrje moderne, e specializuar në prodhimin e avancuar therjen makineri. Ne furnizimit me cilësi të lartë makina therjes pulave, pulave pajisje të përpunimit, makineri e ushqimit, pulave pajisje bujqësore, asistent projekte Slaughterhouse, me cilësi të lartë pajisje tërë Abattoir përpunimit, të tilla si trajtimin e ujërave të zeza, sistemin thertore rropulli trajtimit dhe dhomë të ftohtë.

 • Viti Krijuar

  Viti Krijuar

 • projekte Kompletuar

  projekte Kompletuar

 • Contractors Emërohet

  Contractors Emërohet

 • Awards Won

  Awards Won

231.213 (2)

231.213 (4)

231.213 (1)

231.213 (3)

WhatsApp Online Chat!