• кланица опрема

  кланица опрема

  Нашата област на стручност е во колење и преработка на храна индустрија. Ние нудиме широк спектар на опрема и услуги за кланиците и ...

 • Живинарство опрема

  Живинарство опрема

  Живинарство опрема вклучува Пан Хранење систем, брадавица пиење систем, главната Хранење систем, систем за вентилација, ладење рампа систем ...

 • ладна соба

  ладна соба

  Ладна соба е широко се користи во quickfreezing лента, кубни или жито храна, како што се поделени месо, свинско јазик, пилешко месо, ракчиња месо, ракчиња, исечени месо и риба ...

 • рендерирање опрема

  рендерирање опрема

  Обработка / Облекување на живи птици живина резултира со јадење месо од живина и значителна сума на не-јадење отпад, како што главата, нозете, пердув, крв, ...

 • Кланици машини (свињи ОВЦИ добиток)

  Кланици машини (свињи ОВЦИ добиток)

  TOPLEA Машини е клуч продажба снабдувач на колење машини за свињи, говеда, овци / кози, итн Ние сме квалификувани снабдувач на решенија за големи, средни и ...

 • По продажбата на услуги

  По продажбата на услуги

  ние може да им помогне на клиентот ги инсталирате сите машини КОЈ можеме да suply. (ме contect за добивање на понуда за инсталација)

 • DSF

ЗА

TOPLEA МАШИНИ IMP & .EXP CO., LTD е една модерна компанија специјализирана за производство на напредни колење машини. Ние снабдување со висок квалитет на машини за колење на живина, опрема за обработка на живина, храна машини, одгледување на живина опрема, помошник проекти кланицата, висок квалитет на целата обработка кланица опрема, како што се обработка на отпадни води, систем кланица остатоци третман и ладна соба.

 • Воспоставување на годината

  Воспоставување на годината

 • проекти Завршено

  проекти Завршено

 • изведувачи Назначен

  изведувачи Назначен

 • награди

  награди

231.213 (2)

231.213 (4)

231.213 (1)

231.213 (3)

WhatsApp Онлајн Chat!